9 лютого, 2024, 16:45

На АЗС Valor Oil у Вероні, штат Вісконсин, зробили ремонт туалету, встановивши  на стіні червону кнопку і табличку з написом «Не натискати», після натиснення на яку на клієнтів чекає сюрприз. Про цю вбиральню говорять навіть на американському телебаченні. Про це йдеться у відеороликах Valor Oil, опублікованих на YouTube-каналі компанії.

На одному з відео видно, що в туалеті встановлено червону кнопку на стіні з підписом «Не натискати» та смайликом, який спонукає клієнта до дії. Якщо натиснути на кнопку, світло у вбиральні гасне, починає грати музика в стилі диско – гурті ABBA, Bee Gees тощо. Окрім того, вмикаються кольорові прожектори, а диско-куля під стелею починає обертатися.  

Таким чином Valor Oil хотіла виділитися з-поміж інших АЗС та привернути увагу відвідувачів. Деймон Бейл, віце-президент з роздрібного маркетингу та операцій компанії Valor Oil, описав ідею коротко: The Disco Bathroom with The Red Button. Вона йому сподобалася настільки, що він вирішив реалізувати її. 

Згідно з інформацією на сайті Valor Oil, компанія є дистриб'ютором нафтопродуктів, що базується в Оуенсборо, штат Кентуккі. Вона продає бензин, дизельне паливо, мастильні матеріали, антифризи та інші нафтопродукти як під власними торговими марками, так і відомих брендів. Valor Oil (раніше називалася Emmick Oil) торгує нафтопродуктами з 1966 року.