28 листопада, 2022, 08:00

Як стало відомо НафтоРинку, минулого тижня було прийняте рішення щодо призначення заступником директора з комерційних питань АТ «Укртатнафта» Святослава Дацика, який до цього був заступником гендиректора  «Укртранснафта», відповідав за південну філію. До «Укртранснафти» Дацик працював в ДО «Комбінат «Зірка» (входить в Держрезерв), у 2011 р. був її керівником.

Святослав Дацик очолив комерційний напрямок ПАТ «Укртатнафта»

Ще одного колишнього керівника «Зірки» - Юрія Проника (очолював держкомбінат у 2009 р.) призначено заступником з виробництва та капітального будівництва «Укртатнафти». Проник більш відомий на ринку довгою роботою в компанії WOG, де працював нинішній очильник «Укрнафта» та «Укртатнафта» - Сергій Корецький: у 2013 р. він був останній перед ліквідацією керівник дніпропетровської філії ТОВ «Золотий екватор» (входила у WOG), крім того був заступником директора з операційної діяльності в головному офісі компанії нафтотрейдера, також він працював на Дрогобицькому НПЗ, який свого часу був в активах WOG.

Юрій Проник повертається на НПЗ

Крім того юрист з WOG - Павло Савчук очолив юридичний напрямок на «Укртатнафті». 

Багаторічний топ-менеджер Кременчуцького НПЗ - Руслан Ляпка отримав посаду першого заступника директора (раніше - заступник голови з соціальної сфери та персоналу та в.о. першого заступника голови правління ПАТ  «Укртатнафта».

Крім того, тривають кадрові зміни в ПАТ «Укрнафта», які після уточнення будуть опубліковані. 

Нагадаємо, екс-директора мережі АЗС WOG та власника мережі кав'ярень «Ідеаліст» Сергія Корецького призначено керівником ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». Наразі новий керівник формує команду підлеглих на обох підприємствах.