2 грудня, 2022, 16:56

Сьогодні в головному офісі ПАТ «Укрнафта» новий керівник - Сергій Корецький представив частину своєї нової команди, повідомили джерела НафтоРинку в компанії.

«Все що було до моменту мого призначення - це історія, я цих моментів не чіпаю. Головна наша задача - зберегти, а при можливості - збільшити видобуток. Крім задач Міноборони - маємо акцент на АЗС UKRNAFTA та гуртових продажах нафтопродуктів» - сказав він.

Корецький назвав наступних менеджерів, більшість з яких - колишні працівники WOG:

  • Юрій Ткачук - керівник фінансів (екс-Нафтогаз «Технікал»);
  • Костянтин Мацера - керівник безпеки (очолював відділ «К» СБУ у Волинській обл. та ДБР);
  • Сергій Огороднійчук - радник з безпеки (екс-СБ WOG);
  • Олена Артазей - керівник напрямку HR (екс-кадри WOG);
  • Ірина Алібаба - радник з персоналу (екс-кадри WOG);
  • Оксана Волинець - юридичний напрямок (головний юрист WOG);
  • Микола Гончаренко - радник з питань сервісів та переробки (технічний фахівець, «Метінвест»);
  • Наталія Мельникова та Оксана Болотнева відповідатимуть за комунікацію та PR.

На час воєнного стану в компанії об’єднано видобуток та сервіси, які очолив Олег Мальчик (раніше займав посаду Виконавчого Віце-Президента з питань технологій та послуг в «Укрнафті»).

Крім того, за словами Корецького, сьогодні Міністерство Оборони відрядило свого військовослужбовця Сергія Федоренко, який до війни був комерційним керівником в «Укргазвидобування» та директором в «Нафтогаз Ойл Трейдинг». «Зараз він приєднується як відряджений від Міноборони на той же самий блок - комерцію» - сказав він.

Як повідомляв НафтоРинок у випуску Daily fuels&LPG з посиланням на джерела видання, до Сергія Корецького також приєднуються: Юрій Марковцев (економіст, екс-керівник компаній SKM), Захар Кляхін (екс-директор з логістики WOG), Тарас Новосад (екс-технар WOG) та Максим П'ятаков (екс-керівник напрямку непаливних товарів WOG). Ще декілька фахівців WOG міркують над запрошенням. 

Раніше компанія повідомляла про скасування довіреностей на представництво інтересів ПАТ «Укрнафта».

Нагадаємо, паралельно на ПАТ «Укртатнафта», де Сергій Корецький також є керівником, проходить оновлення керівного складу, в тому числі з колишніх працівників WOG.