26 травня, 2023, 17:59

В «Укрнафті» цього тижня почав працювати маркетолог мережі АЗС - Костянтин Мельников. Раніше він працював маркетинг директором у великій мережі супермаркетів АТБ.  На одному із заходів Мельников розповідав, що бізнес-модель АТБ базується на низькій ціні, яка досягається за рахунок операційної ефективності, високої оборотності та зниження витрат. «Але низька ціна – це завжди добре, особливо якщо оцінювати її з погляду сприйняття покупцем», - вважає він.

Не дивлячись на суттєві переваги над іншими гравцями та основне завдання держкомпанії – доступні нафтопродукти, зараз ціни на пальне в мережі «Укрнафта» не є найнижчими та знаходяться в середині цінового сегменту: бензин А-95 коштує 43,0 грн/л, а ДП – 42,0 грн/л (оптова відповідно - 32,99 та 32,24 грн/л). Історично, «Укрнафта» та мережа «Привату» були бенчмарком роздрібного ринку та тримали найнижчі ціни на нафтопродукти, стимулюючи інших гравців тримати націнку, за якої населення отримувало пальне за доступної вартості.

Мережа працювала без маркетолога більше трьох місяців, коли в лютому 2023 р. не знайшовши поразуміння з новим керівництвом з «Укрнафти» пішов Олександр Зубрицький

Як повідомляв НафтоРинок, «Укрнафта» шукає аутсорс бухгалтерію за 24 млн грн, крім того Уряд й досі не затвердив фінплан компанії.