11 квітня, 2024, 17:00

За два роки великої війни інвестиційно-промислова група «Смарт-Холдинг» сумарно сплатила майже 6 млрд грн податків до бюджетів різних рівнів. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

У 2022 році компанія сплатила 3,69 млрд грн податків, а у 2023-му — 2,05 млрд грн, розповіли в «Смарт-Холдингу», зазначивши, що минулого року відрахування зменшились через блокування державою ліцензій на користування надрами. 

Таким чином компанія долучилася до флешмобу #TaxesForFreedom, який запустила міністерка економіки Юлія Свириденко. 

«Повномасштабне вторгнення рф повністю зруйнувало наші плани. Ми мали потужну інвестиційну стратегію, яка підсилила б критичні галузі української економіки, але після 24 лютого пріоритети змінились. Тоді ми усвідомили – щоб розвиватись нам спочатку треба вистояти, тому почали робити все від нас залежне для підтримки України», — йдеться в заяві  «Смарт-Холдингу».

Генеральна директорка інвестиційно-промислової групи «Смарт-Холдинг» Юлія Кірьянова зазначила, що компанія продовжує працювати попри знищення і окупацію частини її активів, ризики обстрілів, перебої з логістикою і енергетикою, а також блокування державними інституціями частини газового бізнесу групи.

Нагадаємо, OKKO минулого року сплатила 15,6 млрд грн податків та зборів

Тим часом в «Укрнафті» розповіли, що минулого року держкомпанія сплатила 25,7 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів, а на підтримку сил оборони витратила 1,25 млрд грн.