Після інциденту, що стався 21 червня на установці м'якого гідрокрекінгу, завод Rompetrol Rafinare розпочав внутрішній аналіз для оцінки операційної ситуації, йдеться в повідомленні компанії, розміщеному на її сайті.

Згідно з попередніми оцінками, вплив пожежі на виробничу діяльність НПЗ є низьким/помірним. Нафтопереробний завод Petromidia продовжує працювати, інші установки функціонують нормально, зазначили в компанії.

Пошкоджена установка ізольована від виробничого процесу, її роль перебрали на себе інші установки. Після проведення оцінки компанія адаптує процес переробки нафти, оптимізувавши його під доступні технологічні потужності.

Нагадаємо, в середу на НПЗ Petromidia сталася сильна пожежа.

“Rompetrol Rafinare продовжить постачати нафтопродукти на румунський ринок”, – підкреслили в компанії.

Після того, як пожежу було ліквідовано, місцеві команди та органи державної влади працюють над тим, щоб запобігти повторному загорянню, включаючи заходи з охолодження установки, додали в Rompetrol.

НПЗ Petromidia – найбільший нафтопереробний завод в Румунії та один із найбільших у Східній Європі, розташований у Неводарі, поблизу порту Констанца. Він має потужність переробки 4,8 млн тонн на рік або 100 тис. баррелей на добу. Завод належить Rompetrol , яка входить в казахстанську групу KMG International.