1 квітня, 2024, 15:16

У Єкатеринбурзі в РФ загорівся машинобудівний завод «Уралмаш», унаслідок чого в одному з його цехів обвалився дах. Про це повідомляють російські ЗМІ та місцева влада.

«Вогонь охопив 4 000 квадратних метрів покрівлі цеху. Відомостей про постраждалих не надходило», — заявили в міністерстві надзвичайних ситуацій РФ, додавши, що на місці працюють 52 фахівці та 17 одиниць спецтехніки.

Згідно з даними російських Telegram-каналів, горить цех №57, де розміщувалось близько 500 літрів лаку. Дим від пожежі видно з різних куточків міста, стверджують очевидці.

Пізніше в російському МНС заявили, що площа пожежі на Уралмашзаводі в Єкатеринбурзі збільшилася до 4,5 тисячі квадратних метрів і обвалилася покрівля на площі 300 квадратних метрів.

«Уралмаш» — виробник обладнання для металургії, гірничодобувної промисловості, енергетики. Зокрема, підприємство виробляє бурові установки.

Зазначимо, що в Єкатеринбурзі також знаходиться завод «Уралхиммаш», який спеціалізується на виробництві обладнання для нафтогазового комплексу, в тому числі виготовляє колони для НПЗ.