5 серпня, 2022, 17:05

Затримано два бензовози, які перевозили 46 тис тон пального без належного оформлення, повідомили співробітники KAS Підкарпатської митниці та податкової служби в Перемишлі.

«Затримано для перевірки дві вантажівки, які їхали з Фінляндії до Румунії на одній із доріг виїзду з Жешува. Представлені для перевірки документи показали, що водії перевозять понад 46 тис. нафтопродуктів» - йдеться в повідомленні інформаційного порталу petrolnet.net.

Як встановили співробітники KAS, незважаючи на діючі вимоги моніторингу автомобільного та залізничного транспорту в системі SEN, дані про транспортовані вантажі в системі не були.

Через невиконання зобов’язань перевізник, який здійснював перевезення, був оштрафований на 40 тис. злотих. Злотих, та ще 5 тис злотих накладено штраф на водіїв транспортних засобів. Після виконання всіх зобов’язань – коректна звітність в системі та сплаті штрафів, з боку перевізника та водіїв, перевезення вантажу було продовжено.

Затримано водіїв в Польщі, які незаконно переводили пельне

Заходи проводилися в частині дорожнього моніторингу перевезень вантажів з використанням системи SENT. Це ефективний інструмент, який використовується в боротьбі з нечесними суб’єктами, які торгують нелегально, напр. рідкого палива або тютюнових виробів, відповідний закон діє з 2017 року.

Ми раніше повідомляли, що за час військової агресії Укртрансбезпека видала нових ліцензій на перевезення в 10 разів більше. 

 

Джерело: Petrolnet.net