Через війну ОKKО у 2022 році втратила майже півсотні АЗС, але найбільші збитки отримала внаслідок знищення нафтобаз, розповів голова компанії Василь Даниляк в інтерв'ю Forbes.

За словами керівника компанії, сукупні втрати становлять близько $75 млн. “2022 рік ми закінчили добре, попри те, що провели величезні списання через втрату активів. Оцінюємо наші втрати у $75 млн. Найбільші втрати – знищенні Росією нафтобази разом з пальним. Загалом ми втратили майже 13 500 т нафтопродукту. У Львові – близько 1 600 т, у Херсоні – близько 6 800 т”, – сказав Даниляк.

Керівник ОKKО також зазначив, що було пошкоджено, знищено або опинилися під російською окупацією 46 АЗК компанії. “13 комплексів залишаються на тимчасово окупованих територіях і 10 закрито через значні пошкодження. Решту вдалося відновити та повернути до роботи”, – сказав він.

Даниляк додав, що у Херсоні заправки працювали, поки працювали “ПриватБанк”, “Ощадбанк” та був звʼязок. “Потім, наскільки ми знаємо, наші заправки були незаконно захоплені російськими операторами з окупованого Криму. Ми відновили роботу цих заправок тільки після деокупації. Така ситуація і на решті тимчасово окупованих територій”, – зазначив Василь Даниляк.