Керівник компанії OKKO Василь Даниляк вважає доцільним підняти акциз на скраплений газ в 3,5 разів, до €180/1000 л. Про це йдеться в дописі Даниляка на сторінці в FaceBook.

“...я б підійшов до зміни акцизів радикальніше і вирівняв би їх на всі види пального – по 180 євро за 1000 літрів”, – написав директор OKKO. На його думку, піднявши акциз на скраплений газ можна суттєво зменшити залежність українського ринку від російського продукту та допомогти “Укртатнафті” наростити виробництво бензинів.

“І точно не потрібно підвищувати ПДВ , щоб не провокувати нових схематозів на ринку. Головними платниками акцизу є імпортери та великий український виробник “Укртатнафта”, який після переходу в управління держави точно буде нараховувати та сплачувати акцизний податок у повному обсязі”, – зазначив Даниляк.

Нагадаємо, керівник газового напрямку компанії «Надежда» та гендиректор Асоціації скрапленого газу України Станіслав Батраченко заявив, що акциз на LPG у розмірі 100% від довоєнних ставок сплачується вже півроку.