Мережа ZOG невдовзі після початку широкомасштабного російського вторгнення направила бензовоз з пальним на окуповану територію Запорізької області, щоб допомогти виїхати звідти цивільним, але на зворотному шляху окупанти вкрали транспорт засіб. Про це йдеться у дописі ZOG в Telegram-каналі.

«В березні 2022 року, наш бензовоз був включений до гуманітарного конвою. Нашим завданням було доставити пальне на АЗС у Бердянськ. Це пальне було важливим ресурсом для автобусів з конвою та автомобілів бердянців і маріупольців, які евакуювалися з окупованих територій до Запоріжжя», – зазначається у дописі. 

Дорога до Бердянська була вкрай складною. Конвой, який пройшов 200 кілометрів дороги за дві доби, постійно стикався з труднощами – блокпостами, пошкодженими дорогами та іншими перешкодами. Однак, завдяки рішучості та високій відповідальності заправка всіх автобусів та автомобілів була виконана, розповіли в компанії. 

«Під час повернення до Запоріжжя, конвой був зупинений окупантами на блокпості в Токмаку. Погрожуючи не пропуститии конвой далі до Запоріжжя, в якому було понад 3500 дорослих та дітей (більшість поранених), ці грабіжники викрали наш бензовоз з гуманітарного конвою, порушивши закони міжнародного гуманітарного права, чим вкотре показали всю свою розбійницьку та вбивчу суть», – додали в ZOG.