7 жовтня, 2022, 10:30

Польська компанія Anwim, оператор мережі АЗС Moya, відкрив новий об’єкт в містечку Мисловіце (недалеко від міста Катовіце), повідомляє портал petrolnet.pl. 

Нова АЗС пропонує 95-й та 98-й бензин, дизельне паливо стандартне та брендове, а також LPG. На станції працює Caffe Moya, де можна швидко та смачно перекусити та збадьоритись ароматною кавою. В асортименті, серед іншого, є фірмові хот-доги й запіканки, а серед холодних страв – сендвічі, печиво, кекси та багато іншого.

Станція також пропонує водіям деякі додаткові послуги, зокрема, підкачування шин, пилосос. Для далекобійників є швидка заправка дизпальним, вони можуть придбати AdBlue з ПРК і скористатися паркінгом для тягачів з напівпричепами.

Як повідомляв НР, в липні польська мережа Moya відкрила чотири нові АЗС та розрослася до 380 локацій. Мережа Moya протягом кількох років зберігає найвищу динаміку розвитку на польському паливному ринку. Anwim, власник і оператор мережі АЗС Moya, послідовно запускає по кілька десятків АЗС на рік. Плани розвитку компанії передбачають розширення до 500 станцій до кінця 2024 року.