1 лютого, 2023, 12:35

На Закарпатті водій вантажного автомобіля у цистерні для перевезення скрапленого газу, намагався вивезти з України 107,5 тис. пачок тютюнових виробів. Це були цигарки відомих торгівельних марок. У подальшому їх планували реалізувати на території Румунії, повідомляється на сайті Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Під час огляду цистерни прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками дістали з цистерни 215 ящиків з цигарками без марок акцизного податку. Таким чином організатори схеми намагалися приховати тютюнові вироби від митного контролю та незаконно вивезти їх з України.

Детективи БЕБ внесли відомості до ЄРДР на підставі повідомлення прикордонників Мукачівського загону про незаконного транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до вказаного злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області за процесуального керівництва прокурорів Закарпатської обласної прокуратури.