15 серпня, 2022, 19:04

15 серпня о 15:00 на спецлінію 101 надійшло повідомлення, що на парковці позаду АЗС GRAND на вул. Січових Стрільців у м. Чернівці виникла пожежа, повідомляє ДСНС України у Чернівецькій області. За їх даними, пожежу помітили працівники АЗС та викликали рятувальників.

Площа пожежі склала 200 кв. м, вогонь охопив три причіпні цистерни та вантажний тягач. На місце події прибули рятувальники 2 і 3 пожежно-рятувальних частин і пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вогнеборці о 15:30 локалізували та о 15:49 ліквідували пожежу, врятувавши від полум’я будівлю АЗС. Внаслідок пожежі травмувався водій тягача. Працівники швидкої надали йому допомогу одразу на місці події, від подальшої госпіталізації чоловік відмовився.

За даними НафтоРинку за цією адресою ліцензію на роздрібну торгівлю отримало ТОВ «ГРАНД-ТС». За даними місцевих ЗМІ причиною загорання пального (вибуху) стало порушення правил техніки безпеки, а саме - відсутність заземлення під час перекачки бензину з одного бензовозу в інший.

У зв`язку з сильною пожежею у Чернівцях було повністю перекрито рух транспорту на вулиці Січових стрільців від кільця (Магала) до вузького мосту черед річку Прут.

Станом на 17 год. рух транспорту було відновлено. До гасіння пожежі від Головного управління ДСНС залучались 6 одиниць техніки та 63 чоловіки особового складу.

Нагадаємо, це вде другий випадок загоряння пального під час організаціїї передивки за поточний рік. В статті "Як організувати безпечний перелив" ми зазначали органзізацію схеми переливки з урахуванням пожежних норм та вимог.