14 серпня, 2023, 13:10

В АРМА заявили, що не збираються відшкодовувати «Нафтогаз Ойл Трейдингу» (НОТ) десятки мільйонів гривень, вкладених в колишні АЗС Медведчука. Про це йдеться у заяві АРМА, опублікованій на сайті держоргана.  

«Заяви колишнього управителя про відшкодування здійснених ним витрат на відновлення та утримання активу є безпідставними, оскільки, згідно з умовами договору, такі витрати відраховуються виключно з доходів, які управитель отримує від управління. Інших механізмів для цього не передбачено», – йдеться у повідомленні АРМА.

В результаті перевірки ефективності управління АРМА встановило факти здійснення управителем роздрібної торгівлі пальним та іншими товарами, толі як НОТ офіційно повідомив лише про доходи, отримані від здачі в оренду третини АЗС.

«Результати управління 88 АЗС, 2 нафтобазами, земельними ділянками та корпоративними правами з боку «Нафтогаз Ойл Трейдинг» для Державного бюджету виглядають так: 2022 рік – 0 грн, 2023 рік – 1, 545 млн грн (по 393 тис. грн протягом 4 місяців)», – зазначили в АРМА.

Раніше в НОТ заявили, що витрати на запуск та управління переданою йому мережею АЗС становили майже 300 млн грн.

Нагадаємо, в АРМА повідомили, що колишні заправки «Глуско» передадуть «Укрнафті» за особливою процедурою. До того  АРМА оголосило, що розриває договори з «Нафтогаз Ойл Трейдинг» про управління мережею АЗС, яка раніше належала Glusco.