У Великобританії пара провела весільну церемонію на автозаправній станції Cobham Services в графстві Суррей, повідомляє BBC.

Разом із 42 гостями Стейсі та її партнер Грем відсвяткували свій союз у найулюбленішому, за їхніми словами, місці у світі — на АЗС Cobham Services на трасі М25.

Наречених пригощали різноманітними стравами з McDonald's. Наречена з графства Суррей сказала, що таким чином здійснилася її дитяча мрія, адже вона завжди мріяла про весілля у стилі фаст-фуд.

Стейсі визнала, що це була нетрадиційна, але незабутня обстановка. «Ще з дитинства я завжди мріяла одягнути рожеву сукню принцеси і влаштувати весільну церемонію у закладі швидкого харчування. Я неодноразово казала про це, але навіть за два дні до весілля мої брати і сестри не могли повірити, що я вирішила відсвяткувати його на автозаправці. Проте це те, чого я завжди хотіла», — сказала вона.

Том Добсон, виконавчий директор компанії Extra MSA, яка управляє АЗС Cobham, сказав, що це був перший раз, коли на заправці справляли весілля. «Ми дуже раді, що змогли зробити це унікальне свято реальністю», — сказав він.

Дон, бабуся Стейсі, яка також брала участь в організації весілля, розповіла, що АЗС підтвердила бронювання вже через день після запиту.

«Вони обгородили відведену територію і встановили столи і стільці відповідно до нашого плану розсадки і кількості гостей», — розповіла вона.

«Кілька сімей, що працюють на АЗС, сказали нам, що це чудова ідея — влаштувати весільну церемонію на заправці, тож, хто знає, можливо, ми започаткували нову тенденцію», — додала Дон.