На одній із центральних АЗС Афін торгували бензином з додаванням толуолу, за що на неї наклали штраф у розмірі €150 тис., повідомляє грецьке російськомовне видання “Афинские новости”. 

У повідомленні зазначається, що толуол додавали у бензин для підвищення октанового числа, однак це небезпечна рідина, яка може призвести до псування двигуна.

Штраф у розмірі €150 тис. накладено на заправну станцію, розташовану на проспекті Кіфісос в Афінах. Після перевірки було встановлено, що там торгували фальсифікованим паливом. Після аналізу взятих проб експерти з'ясували, що "зразок 95% неетильованого бензину фальсифікований і є сумішшю, що містить ароматичні вуглеці, в основному толуол".

Окрім того, на чотири заправні станції в Аттиці було накладено штрафи на загальну суму €20 тис. Згідно з заявою Міністерства розвитку та інвестицій, ці заправні станції розташовані в Піреї, Каліфеї та дві в районі Віронас.

«Рішенням міністра розвитку та інвестицій пана Адоніса Георгіадіса накладено штрафи на загальну суму 20 000 євро, тому що в ході перевірок міжсервісного відділу з контролю за ринком (DIMEA) встановлено, що вони порушили положення про недобросовісне отримання прибутку (Закон 4818/20) ", – йдеться в офіційній заяві.