22 листопада, 2022, 17:49

Управління Держпраці у Кіровоградській області у вересні 2021 року звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом, у якому просило суд застосувати заходи реагування для АГЗП в Кропивницькому, йдеться в реєстрі судових рішень України.

Оператору заправки - ТОВ «ВЕСТЕН-ІСС» (власник – Олена Семененко; директор – Олег Харченко), яка розташована за адресою вул. Бобринецький шлях, 106а, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.), було запропоновано повністю зупинити виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме: використання, зберігання, застосування, вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, горючих рідин, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас; заповнення, злив балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом, їх зберігання до усунення зазначених в позовній заяві порушень.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.09.2021 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження в справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи (у письмовому провадженні).

13.06.2022 до суду від позивача надійшло клопотання про відмову від позову, у зв’язку з відсутністю предмета спору.

Як наслідок, ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19.09.2022 прийнято відмову Управління Держпраці у Кіровоградській області від позову та закрито провадження у справі.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.