Мережа UPG закупає нові бензовози і вже невдовзі їхня кількість сягне 450 одиниць, розповів власник “Укрпалетсистем” Володимир Петренко в інтерв’ю українському виданню Forbes.

“Також ми уклали контракти на придбання бензовозів. Зараз у нас їх близько 400, а через місяць буде вже 450. Це найбільший парк бензовозів в Україні”, - сказав Петренко. 

За його словами, компанія також придбала залізничні вагони. Це дає їй можливість бути незалежною від будь-яких факторів, що можуть вплинути на постачання світлих нафтопродуктів. 

“Логістика вже повністю переналаштована, і всі компанії на сьогодні вже йдуть шляхом зменшення вартості. Це означає, що різкої зупинки, яка спричинить ажіотаж і ціни злетять, як у 2022 році, не буде”, - зазначив Володимир Петренко.

Як повідомляв НР, UPG також збільшує потужність терміналів з перевалки нафтопродуктів в Польщі. 

На початку січня UPG придбала Baltchem SA Zakłady Chemiczne, яка має термінали для зберігання і перевалки нафтопродуктів у Свіноуйсьце й Щецині у Польщі. Загальна потужність ємностей для зберігання нафтопродуктів становить 167 тис. м куб, зазначається на сайті компанії.