22 червня, 2022, 10:58

Група Unimot зможе купити компанію Lotos Terminale, яка володіє сховищами для зберігання нафтопродуктів в Польщі, після того як Європейська комісія (ЄК) погодила умови поглинання Grupa Lotos концерном PKN Orlen. Про це повідомляє портал petrolnet.pl

Як зазначається, Unimot Investments придбає 100% акції Lotos Terminale. Серед умов поглинання Grupa Lotos, які висунула ЄК, було створення незалежного оператора, що керуватиме нафтобазами, а також бізнесом з виробництва та продажу бітуму. Після завершення угоди Unimot Group матиме треті за обсягом потужності для зберігання пального  в Польщі, а також стане другим за розміром гравцем на ринку збуту бітуму.

Відповідно до попередньої угоди, група Unimot придбає дев’ять нафтобаз загальною потужністю 350 тис. м3, включаючи п'ять нафтобаз Lotos Terminale (у Чеховіце-Дзедзіце, Ясло, Пьотркув-Трибунальському, Познані та Рипіні), а також чотири нафтобази, які зараз належать PKN Orlen (у Болеславці, Щецині, Гуткові та Гданську). Після модернізації їхня сумарна ємність збільшиться до 410 тис. м3. В результаті угоди група Unimot стане третім гравцем на ринку зберігання палива в країні. 

Крім того, після того, як PKN Orlen реалізує модернізацію та розширення морського терміналу в Щецині, група Unimot додатково матиме близько 10 тис. м3 місткості для зберігання авіапалива та 40 тис. м3 для зберігання дизпального.