1 березня, 2024, 17:45

ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «ЕЛІР» 10,4 млн грн боргу за договором поставки пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.     

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру; директор –  Сергій Корецький) у серпні 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ЕЛІР» (власник та директор – Оксана Середа) про стягнення 10,4 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовано невиконанням відповідачем умов договору поставки нафтопродуктів. Так, у квітні 2020 року між позивачем та відповідачем укладено договір поставки нафтопродуктів, відповідно до предмету якого постачальник (позивач) зобов'язався поставити покупцю нафтопродукти, а покупець (відповідач) зобов'язався прийняти і оплатити в асортименті, кількості та за ціною, узгодженими сторонами в додатках (специфікаціях) до даного договору. Однак відповідачем свої зобов'язання не виконано. 

Суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Миколаївської області від 10.01.2024 з ТОВ «ЕЛІР» стягнуто грошові кошти в розмірі 10,4 млн грн, а також 156,5 тис. грн судового збору. Не погодившись із зазначеним рішенням суду, ТОВ «ЕЛІР» звернулось до Південно-західного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою. Апеляційний розгляд справи триває.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.