9 липня, 2024, 09:25

«Укрнафта», що входить до Групи Нафтогаз, виділяє 5 млн грн для відновлення  «Охматдиту», по якому російські війська вдарили ракетами у понеділок. Про це повідомив керівник «Укрнафти» Сергій Корецький на своїй сторінці у FaceBook.

«Перед обличчям трагедії такого масштабу українці згуртувалися ще більше, і зараз кожен з нас робить усе можливе і неможливе, щоб допомогти постраждалим дітям і лікарям», — написав він.

Зараз компанія в екстреному порядку виділяє 5 млн грн на потреби київської дитячої лікарні «Охматдит». За словами Корецького, це перший внесок, і за потреби компанія збільшить благодійну допомогу лікарні. Він також закликав долучатися до збору коштів інші компанії. Підтримати лікарню можна за посиланнями: 

https://next.privat24.ua/.../%7B%22token%22...

https://www.ohmatdytfund.org/donate

До ініціативи приєднались інші мережі АЗС. Зокрема, WOG виділила 2 млн грн, UPG — 1 млн грн, ОККО — 10 млн грн, Prime - 100 тис. грн. Окрім того, один з найбільших споживачів бітуму — компанія «Автострада» — перерахувала 5 млн грн, газовий трейдер «Укр Газ Ресурс» - 300 тис. грн, компанія JKX Oil & Gas - 2 млн грн.

СБУ кваліфікувала удар Росії по лікарні «Охматдит» як воєнний злочин і відкрила за цим фактом кримінальне провадження. За попередніми даними СБУ, для обстрілу медустанови російські збройні сили застосували стратегічну крилату ракету Х-101.