25 травня, 2023, 13:00

ПАТ «Укрнафта» оголосила тендер на закупівлю бухгалтерськіх та аудиторськіх послуг з очікуваною вартістю 20 млн грн (без ПДВ), йдеться в оголошені на майданчику Prozorro від 17 травня 2023 р.

В договорі вказано, що переможець повинен надати послуги з проведення аудиту окремої фінансової звітності ПАТ «Укрнафта», складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності. Деталі компанія готова надати після проведення тендеру «на етапі укладення договору». Консолідована фінансова звітність ПАТ «Укрнафта», включає фінансову звітність Компанії, її філій, спільних операцій, дочірніх підприємств та господарських товариств, акціонером (засновником, учасником) яких є Компанія, - йдеться у додатку до договору. Зазначено 17 підприємств, серед яких Дочірня компанія ТОВ «Укрнафта-Постач», Дочірня компанія ТОВ «Нафта-Актив», Асоційована компанія СП ТОВ «Бориславська нафтова компанія», Спільне підприємство «Каштан Петролеум Лтд».

Строк виконання робіт чи надання послуг: 01 червня 2025, кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 31 травня 2023 р.

Нагадаємо, Міністерство фінансів забракувало фінансовий план ПАТ «Укрнафта» на 2023 р., видобувна компанія й досі не може усунути недоліки та погодити основний документ в Уряді.