19 жовтня, 2023, 12:00

«Укрнафта» планує наступного року пробурити 30 свердловин, залучивши на тендерах 8 бурових станків на додаток до двох власних. Про це повідомив заступник директора з розвідки та розробки родовищ ПАТ «Укрнафта» Володимир Гришаненко, якого цитує пресслужба компанії.

До кінця року«Укрнафта» планує будівництво 9 нових свердловин, йдеться у повідомленні компанії. «На наступний рік заплановано буріння 30 свердловин», – анонсував Гришаненко під час виступу на нафтогазовій конференції у Києві.

Для виконання цього плану компанія планує бурити двома власними буровими верстатами, а ще 8 станків – залучити на ринку через систему публічних закупівель «ПроЗорро». Перші тендери на 2024 рік будуть оголошені вже цього року, зазначається у повідомленні «Укрнафти».

Компанія також відновлює проведення сейсморозвідувальних робіт, які в останнє виконувалися 10 років тому. «Укрнафта» розробила стратегію на 5 років, завдяки якій планує покрити 3Д-сейсмікою всі власні родовища та перспективні площі. 

«Роботи будуть виконуватися із застосуванням безпровідних технологій. Що важливо, перші тендери виграли українські підрядники саме із безпровідною сейсмікою», – зазначили в «Укрнафті».

Залучати партнерів компанія планує і при проведенні операцій з гідророзриву пластів (ГРП). Вже підготовлено 40 свердловин, на які компанія залучатиме підрядників з відповідною технікою та досвідом. Хоча багато сервісних робіт підрозділи «Укрнафти» виконують самостійно, в разі збільшення обсягу буріння Володимир Гришаненко не виключає залучення підрядників.