Держкомпанія "Укрнафта" планує провести конкурс на закупівлю бензовозів, адже наразі вона не має власного транспорту для перевезення пального, повідомив директор компанії Сергій Корецький в інтерв’ю агентству “Інтерфакс”.

“Ми оголосимо тендерну закупівлю у системі "Прозоро", щоб придбати автотранспорт для перевезення нафтопродуктів, який буде знаходитись на балансі "Укрнафти" і обслуговувати наші АЗК”, - сказав Корецький, зазначивши, що на це може піти мінімум рік, адже українські компанії масово закуповують автотранспорт і черги на поставку наразі досить довгі.

Тому найближчим часом компанія продовжить працювати з перевізниками, які мають власні газовози та бензовози. "Укрнафта" готова запропонувати річні терм-контракти на перевезення пального для мережі, зокрема, і для дрібногуртових клієнтів, але у першу чергу, для Міністерства оборони. Ми пропонуємо комерційні умови і готові забезпечити перевізникам стабільну роботу", - зазначив Сергій Корецький. За його словами, компанії потрібно близько 100 бензовозів і близько 40 газовозів.

Директор компанії також повідомив, що на балансі "Укрнафти" знаходяться 537 АЗК, з яких зараз працює 449.