7 квітня, 2023, 15:15

"Укрнафта" планує пробурити п’ять свердловин на новому нафтовому родовищі на Заході України, повідомив у FaceBook керівник компанії Сергій Корецький.

“Відвідав виробничі підрозділи "Укрнафти" на Заході України. Зокрема, наймолодше родовище компанії, відкрите у 2001 році.  Саме тут плануємо цьогоріч бурити нові свердловини” , – написав Корецький.

За його словами, наразі на майданчиках йдуть підготовчі роботи. “Перша свердловина глибиною 2213 метрів буде розвідувальною. Вона має розкрити перспективні відклади трьох горизонтів, прогнозний дебіт свердловини 42 тонни на добу”, – зазначив керівник "Укрнафти". 

Він також повідомив, що всього нових свердловин на цьому родовищі буде п'ять – похилоскеровані та горизонтальні. “Дві з них ми пробуримо власним станком, ще на три оголосимо тендер для залучення зовнішніх підрядників для буріння «під ключ»”, – написав Корецький, додавши, що усі нові свердловини, які експлуатуватиме компанія, одразу будуть обладнані сучасною телеметрією та максимально автоматизовані.

Плануємо впровадження концепції «цифрової свердловини» та «цифрового родовища» на всіх об'єктах «Укрнафти».