15 вересня, 2023, 10:20

«Укрнафта» готується бурити нові свердловини на Львівщині, повідомив керівник компанії Сергій Корецький на своїй сторінці у FaceBook.

«Вже готується майданчик для буріння свердловин №32 та №34 на Верхньомасловецькому родовищі у Львівській області. Обидві свердловини похилоскеровані, обидві плануються як розвідувально-експлуатаційні», – написав Корецький.

За його словами, свержловина №32 має розкрити стрийські відклади. Згідно з побудованою цифровою 3D геологічною та гідродинамічною моделлю родовища, поточні видобувні запаси нафти по продуктивних горизонтах стрийської світи становлять 1,121 млн тонн. Глибина свердловини – 1250 метрів. Початковий дебіт очікується в 42,5 тонни нафти на добу, зазначив керівник компанії.

«№34 буде пробурено глибше, до менілітових відкладів. Поточні видобувні запаси нафти по продуктивних горизонтах менілітової світи становлять 464 тис. тонн. Після відпрацювання свердловиною дренованих запасів менілітових відкладів, її буде переведено на вищезалягаючі горизонти стрийських відкладів. Глибина свердловини - 1550 метрів, початковий дебіт - 30,1 тонн на добу», – повідомив Сергій Корецький.

Об'єкти для «Укрнафти» будуватиме обраний через прозору процедуру закупівлі підрядник з досвідом роботи на заході України – ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», додав Корецький.