АТ «Укргазвидобування» (УГВ), що входить до складу Групи Нафтогаз, запустило в роботу свердловину на одному з «виснажених» родовищ у Карпатському регіоні. Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

За словами Чернишова, родовище побило 20-річний рекорд видобутку УГВ в регіоні та дало понад 200 тис куб м природного газу на добу.

«Жодних щасливих випадковостей. Свердловина – результат злагодженої роботи, застосування сейсморозвідувальних 3D-досліджень та сучасних технологій буріння», - прокоментував Чернишов.

Нову свердловину глибиною 1 600 м команда фахівців БУ «Укрбургаз» пробурила з метою дорозвідки виснаженого родовища. Рекордні показники газовидобутку було досягнуто завдяки використанню сучасних технологій, зокрема бурового верстата «Іван Богун».

«Результат цієї свердловини і загалом роботи на старих родовищах компанії демонструє ефективність використання сучасних технологій і нових підходів до інтерпретації даних. Західний регіон має великий потенціал для відкриття нових покладів вуглеводнів, який підтверджується результатами сусідніх країн. Зараз ми посилюємо діяльність у цьому регіоні, зокрема щодо впровадження нових технологій та залучення інвестицій», − коментує т.в.о. генерального директора УГВ Олег Толмачев.