АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, запустило в роботу потужну свердловину: вона дає 439 тис. куб. м газу щодоби. Про це держкомпанія повідомила на своєму сайті.

Свердловину було закладено як розвідувальну, щоб уточнити геологічну будову та оцінити газоносність відкладів одного з нещодавно відкритих покладів. Її глибина – 5 км 767 м. Ідея буріння цієї свердловини належить керівнику департаменту традиційних ресурсів Дніпрово-Донецької западини та Полтавському відділу геологорозвідувальних робіт, розповіли в «Укргазвидобування». 

«Ми отримали позитивні результати на цій свердловині. Це означає, що в цього родовища є перспектива подальшого розвідувального розбурювання, щоб наростити сировинну базу та обсяги видобутку газу. До речі, було завершено буріння ще двох розвідувальних свердловин на цьому родовищі. Наразі їх готують до випробування», – зазначив очільник Укргазвидобування Олег Толмачев.

Нововведену свердловину почали бурити у вересні 2023 року. Роботи виконувало одне з відділень бурових робіт БУ «Укрбургаз», зазначається також у повідомленні.