7 листопада, 2023, 14:30

«Укргазвидобування» (УГВ) ввело в експлуатацію дві свердловини, які разом дають майже 500 тис. куб. м газу на добу. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

«Укргазвидобування пробурило дві високодебітні свердловини: одна з них розвідувальна на нещодавно відкритому родовищі, інша – експлуатаційна, на родовищі, якому понад 50 років», – зазначається у повідомленні.

Місце буріння розвідувальної свердловини було визначене завдяки проведеним раніше 3D-сейсморозвідувальним дослідженням, розповіли в компанії.

«Ми продовжуємо працювати як з новими, так і старими родовищами і бачимо, що наші підходи показують ефективність: на цих родовищах це вже не перші успішні високодебітні свердловини, які додають суттєвий плюс до загального видобутку компанії», − заявив т.в.о. генерального директора «Укргазвидобування» Олег Толмачев.

Друга свердловина − експлуатаційна, пробурена на «старому» родовищі, яке має поклади з високим залишковим потенціалом, але характеризується ускладненою геологічною будовою. Результати буріння цієї свердловини дали змогу збільшити видобуток газу щодо родовища на 156 тис. куб. м, а також уточнити геологічну будову родовища та намітити подальші плани щодо буріння наступних свердловин, зазначили в УГВ.

Обидві свердловини пробурені фахівцями філії УГВ − БУ «Укрбургаз».