20 лютого, 2024, 15:30

«Укргазвидобування» (УГВ) отримало статус акредитованого роботодавця за стандартами ACCA. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

«Статус акредитованого роботодавця свідчить про високі стандарти розвитку та навчання персоналу за напрямом «Фінанси», — йдеться у дописі держкомпанії. 

Також компанію внесено до переліку роботодавців на сайті АССА, який містить понад 7,5 тис. роботодавців із усього світу.

Як кажуть в УГВ, статус акредитованого АССА роботодавця забезпечує можливість легше наймати висококласних спеціалістів, які своєю чергою мають розуміння про високі стандарти в компанії.

«Вважаю, що це вагоме досягнення, яке стало можливим завдяки спільним зусиллям колег департаментів фінансів та управління персоналом, що підвищує престиж «Укргазвидобування» як роботодавця в цілому та напряму «Фінанси», зокрема. Ми й надалі працюватимемо заради високих стандартів в компанії», — прокоментував Микола Іванінів, директор з фінансових питань «Укргазвидобування».

П’ятеро співробітників компанії також отримали персональну сертифікацію про проходження програми, завдяки чому вони зможуть користуватися пільгами статусу сертифікованого роботодавця для дотримання вимог CPD (Continuous Professional Development), додали в УГВ.