11 грудня, 2023, 09:25

З сьогоднішнього дня угорські перевізники виходять на протест на кордоні з Україною біля пункту пропуску «Загонь-Чоп». Про це повідомляє Асоціація угорських підрядників автоперевезень MKFE.

«Поліція Саболч-Сатмар-Березької області дозволила проведення демонстрації, оголошеної угорськими перевізниками, щоб привернути увагу Європейської комісії та угорського уряду до серйозних ринкових викривлень, спричинених угодою між Європейським Союзом та Україною і Молдовою, яка частково лібералізує автомобільні перевезення і поставила багато угорських підприємств у критичне становище», – йдеться у повідомленні. 

Перевізники закликають до негайного перегляду угоди та відновлення ліцензійних квот на українсько-угорські перевезення, а також до ефективного та інтенсивного офіційного контролю за українськими перевізниками, зазначають в MKFE.

Нагадаємо, генеральний директор ORLEN Lietuva заявив у інтерв’ю НафтоРинку, що продажі поставки пального в Україну знизилась вдвічі внаслідок блокування українсько- польського кордону.