7 лютого, 2024, 15:50

Угорщина висловила велику зацікавленість у поставках казахстанської нафти для переробки на угорських нафтопереробних заводах, а також в експорті газового конденсату з родовища Рожківське. Про це повідомила пресслужба «КазМунайГаз» (КМГ). 

Згідно з повідомленням, делегація КМГ на чолі із заступником голови правління компанії Серіккалі Брекешевим провела в Будапешті зустріч із заступником міністра закордонних справ Угорщини Левенте Мадьяром і представниками угорської компанії MOL Group.

«Під час зустрічі сторони обговорили ключові аспекти співпраці в галузі нафтогазохімії, включно з розробкою родовища Рожківське, постачанням сирої нафти і газового конденсату, а також співробітництвом у сфері глибокої переробки газу», — йдеться у пресрелізі КМГ.

Казахстанська компанія вважає співпрацю з Угорщиною перспективною і поінформувала про вигоди можливого спільного нафтогазохімічного проєкту з використанням газової сировини з родовища Рожківське. Оскільки проєкт зацікавив угорську сторону, було розроблено спільний план дій щодо початку його реалізації, додали в КМГ.