23 березня, 2023, 17:50

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БІРЖА» подала позовну заяву до ТОВ «АГЕНТСТВО ОЙЛПОЙНТ», йдеться в Реєстрі судових рішень України.

Позивач вимагає стягнення з 144 тис. грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем зобов`язань за договором про надання інформаційно-консультативних послуг та розміщення інформації від 10.09.2020.

Суд ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, розгляд якої буде здійснюватися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання).

Ймовірно йдеться про розміщення на сайті новин та інформера біржі на сайті oilpoint.com.ua протягом 2022 р, яким керував – піарщик мережі АЗС Glusco та ГК Wexler – Ельдар Салімов. Останні новини на сайті oilpoint.com.ua вийшли 31 березня 2022 р., наразі сайт припинив роботу.

Крім УЕБ на сайті декілька років було розміщено банер групи компаній Wexler Петра Белза, ключового постачальника дизпального та скрапленого газу «Роснєфті» у 2017-2020 рр. та управляючого мережі АЗС Glusco, а також банер виробника автоцистерн для транспортування нафтопродуктів - Barrel Dash, який також відносили до бізнесу Wexler.

Нагадаємо, 2 березня 2022 р. нардепа ОПЗЖ Віктора Медведчука було оголошено у розшук. 16 березня на все його майно накладено арешт. 18 березня Медведчука заочно заарештовано судом і оголошено в міжнародний розшук, а в квітні Президент України Володимир Зеленський повідомив про затримання розшукуваного. Пізніше Медведчука обміняли на 200 українських полонених, а нещодавно стало відомо про отримання зрадником України під контроль двох мереж АЗС в росії.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.