9 серпня, 2022, 18:09

З 9 серпня гуманітарна платформа єДопомога у партнерстві з мережею АЗК WOG надають можливість благодійникам з будь-якої країни світу допомогти онлайн пальним українцям, які цього гостро потребують та залишили заявки на платформі.

Для цього на платформі єДопомога Благодійникам необхідно обрати заявку на допомогу в розділі Пальне та сплатити Передплату – на суму 200, 500 або 1000 грн. Після цього Заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю пального у мережі АЗК WOG.

Передплата на пальне є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок у мережі АЗК WOG. Якщо Передплата не використана протягом цього часу, платформа єДопомога інформує Благодійника, що Передплата протермінована та згенерована заново, й повідомляє про необхідність направити його новому Заявнику, що потребує допомоги.

«Прив’язки до певного виду пального у Передплаті єДопомога немає. Заявник зможе заправити свій транспортний засіб потрібним видом пального на суму, що відповідає його номіналу. Для цього достатньо пред’явити Передплату оператору на касі, й він активує її», - розповів Олег Кушіль, директор Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG.

Скористатись Передплатою єДопомога можна на будь-якому АЗК WOG, окрім тих, де воно відсутнє чи відпускається лише для заправки спецтранспорту або по безготівковому розрахунку.

WOG приєдналась до єДопомога