Сьогодні вночі сталося займання на території Ільського НПЗ (Краснодарський край Росії). Про це повідомляють росЗМІ та оперштаб Кубані у своєму Telegram-каналі.

«Приблизно о 2 годині ночі 9 лютого сталася пожежа на території Ільського НПЗ. До 3 години ночі відкрите горіння було оперативно ліквідовано службами заводу. Постраждалих немає», — ідеться в повідомленні.

У прес-службі ГУ МНС Росії в регіоні уточнили, що повністю пожежу ліквідували о 4:08 за Москвою, пише російський «Интерфакс». Про причини пожежі не повідомляється.

Водночас в міноборони РФ заявили про атаку безпілотників. «Засоби ППО перехопили та знищили вночі 19 безпілотників над територіями Курської, Брянської та Орловської областей, Краснодарського краю та Чорного моря», — повідомляється у зведенні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія скоротила виробництво бензинів на 2% у січні на тлі пожеж на НПЗ. А в російському міненергетики заявили, що експорт бензину і дизельного палива скоротився в січні на 37% і 23% відповідно в порівнянні з аналогічним місяцем 2023 року.