У Харкові в суботу 22 квітня ввечері під час повітряної тривоги спалахнула АЗС "УкрГазВидобування". Про це повідомили ДСНС та кореспонденти “Суспільне Харків”, що були на місці інциденту.

“О 22:19 у Харкові на вул. Баварській виникла пожежа на території АЗС. Там горів резервуар із залишками газу на площі 50 кв.м”, – написало управління ДСНС у Харківській області в своєму Telegram-каналі. 

До місця події направили відразу 13 пожежно-рятувальних підрозділів. В ДСНС зазначили, що завдяки їхнім оперативним діям вдалось не допустити ще більшого поширення вогню і врятувати два автомобіля. “О 22:45 рятувальники локалізували пожежу та о 23:53 повністю приборкали її. Постраждалих немає. Причина виникнення загоряння встановлюється”, – йдеться в повідомленні ДСНС .

Кореспонденти “Суспільного” стали свідками огляду території рятувальниками. Як пише “Суспільне Харків”, пожежа на АЗС "УкрГазВидобування" спалахнула, коли РФ завдавала ударів по місту, але причина займання може бути не пов'язана з атакою армії російських загарбників. Жодних воронок або слідів вибуху ракети навколо АЗС поліцейські та працівники ДСНС не знайшли. На самій заправці не було видно жодних воронок або уламків ракети. 

Фото - Суспільне Харків.