29 вересня, 2023, 11:07

У Святогірську на Донеччині запрацювала перша АЗС після звільнення міста від окупантів у вересні минулого року, повідомляє «Суспільне». Як видно на опублікованих виданням фото- та відеоматеріалів, це заправка під брендом Parallel.  

За словами місцевих жителів, раніше вони їздили купувати пальне у сусідні міста – Слов'янськ, Ізюм, які знаходяться за 30-50 кілометрів від Святогірська. «Це дуже добре для нашого міста та інших районів: Олександрівки, Ярової прилеглих до нас. Ми не їздимо тепер у Слов'янськ, Ізюм, тепер у Святогірську є заправка», – каже Михайло.

За його словами, ціни на місцевій АЗС дещо вищі, ніж в Слов'янську та Ізюмі.

«Трішки дорожче, але ціни нас задовольняють. Це краще, чим ми будем їхати у Слов'янськ заправляться. Ми у Святогірську заправимось і більше грошей заощадимо», – сказав Михайло «Суспільному» .

«Місцевим жителям було незручно, адже було логістичне питання. Я сподіваюсь, найближчим часом і газом будуть заправляти. Ці потреби до зими дуже важливі», – додав начальник Святогірської МВА Володимир Рибалкін.

Святогірськ перебував під російською окупацією близько ста днів – з 5 червня до 12 вересня 2022 року. Згідно з інформацією на сайті компанії, внаслідок воєнної агресії росії проти України вона втратила або вимушено призупинила роботу більш ніж 70% своїх АЗК. Наразі мережа АЗК під ТМ Parallel налічує 24 АЗК, повідомлялося у кінці серпня.

Джерело: Суспільне Донбас