2 жовтня, 2023, 09:45

53 АЗС Avantage7 закриті, оскільки у компанії забрали ліцензію на роздрібну торгівлю пальним. Про це мережа Avantage7 повідомила на своїй сторінці у соцмережах. 

«53 АЗС зачинені, дякуючи працівникам ДПС України, які в незаконний спосіб скасували ліцензію на роздрібну торгівлю. Так нас карають за низьку ціну», – йдеться у дописі. Інших подробиць компанія не повідомила.

На це у своєму Telegram-каналі відреагував голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, опублікувавши рейтинг мереж АЗС зі статті на сайті zn.ua, де сказано суму сплачених податків з літра пального. Навпроти мережі Avantage7 вказано негативне значення – мінус 0,4 грн/л.

«Не знаю з приводу дешевизни палива, не заправляюсь в цій мережі, але всім, включаючи менеджмент АЗС, пропоную, замість тисячі слів, вгадати цього «паливного даскаунтера» на графіку експертів ринку», – написав Гетманцев. 

Раніше у вересні деякі українські ЗМІ поширили інформацію, ніби за результатами діяльності за І півріччя 2023 року Avantage7 задекларувала збитки. В компанії тоді заявили, що ця інформація не відповідає дійсності і що вона задекларувала та сплатила за І півріччя 2023 року всі необхідні податки та збори, в тому числі податок на прибуток. Водночас жодних цифр компанія не навела.