Туніс продовжить закупівлі азербайджанської нафти для переробки на своїх НПЗ, повідомляє “Интерфакс-Азербайджан” з посиланням на заяву міністерства енергетики.

Міністр енергетики Азербайджану Пярвіз Шахбазов в Об'єднаних Арабських Еміратах провів зустріч із міністром промисловості та енергетики Тунісу Нейлою Нуїрою Гонгі. «Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці двох країн у сфері постачання сирої нафти та відновлюваних джерел енергії», - йдеться в повідомленні Міненерго Азербайджану.

Як зазначається в заяві, SOCAR та STIR (Державна нафтова компанія Тунісу) понад 10 років співпрацюють у сфері постачання сирої нафти та нафтопродуктів.

«Гонгі заявила про потребу у високоякісній азербайджанській сирій нафті для нафтопереробки в Тунісі та висловила готовність продовжити співпрацю між компаніями двох країн у питанні постачання нафти», - наголошує Міненерго.

Туніська міністерка також заявила про зацікавленість Тунісу у співпраці з Азербайджаном щодо обміну досвідом у галузі регулювання відновлюваної енергетики.