ПП «ТТ-НАФТА» стягнуло через суд з ПАТ «КУЛИКІВСЬКЕ МОЛОКО» 221,5 тис. грн заборгованості за договором купівлі-продажу пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.      

ПП «ТТ-НАФТА» (власник та директор – Олексанлр Ріпко) у листопаді 2023 року звернулось до суду з позовом до ПАТ «КУЛИКІВСЬКЕ МОЛОКО» (власники – Ігор Цапів, Наталія Дідур та Арсен Дідур; директор – Сергій Аніч) про стягнення 327,5 тис. грн, з них: 307 тис. грн заборгованості за поставлений товар за договором купівлі-продажу, 11 тис. грн інфляційних нарахувань та 9,4 тис. грн 3% річних. Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем умов договору в частині своєчасної оплати за поставлений товар (нафтопродукти). 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про часткове задоволення позовних вимог. Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 10.01.2024 з ПАТ «КУЛИКІВСЬКЕ МОЛОКО» стягнуто 207 тис. грн основного боргу, 8,4 тис. грн інфляційних втрат, 6,1 тис. грн 3% річних та 3,3 тис. грн судового збору.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.