16 серпня, 2023, 17:45

ТОВ «ТОПГРУПП» (власники – Андрій Іогов та Владислав Кочев; директор – Андрій Іогов) у квітні 2023 року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування розпорядження про ануляцію ліцензії на торгівлю пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

Позивач зазначив, що згідно з оскаржуваним розпорядженням анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним за адресою: траса Одеса-Київ, 451 км ліворуч, Холоднобалківська рада біля автошляху, Біляївський р-н, Одеська обл. 

Підставою для прийняття розпорядження вказано встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії. Контролюючий орган у відзиві на позов зазначив, що працівниками ГУ ДПС самостійно проведена перевірка ліцензійних справ та прийнято оскаржуване розпорядження, у тому числі щодо ТОВ «ТОПГРУПП» про анулювання ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним, яка була видана без дотримання вимог законодавства. Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про правомірність прийнятого контролюючим органом податкового рішення. Відтак рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 21.06.2023 ТОВ «ТОПГРУПП» відмовлено у задоволенні позову.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.