24 травня, 2024, 18:05

Організатори провідної Європейської виставки нафтопродуктів, сервісів та автомийок UNITI expo 2024, що пройшла 14-16 травня у Штутгарті (Німеччина) звітують про успішне проведення заходу. Подію відвідало понад 18 000 відвідувачів зі 110 країн світу, а виставкові зали Messe Stuttgart прийняли 470 експонентів із 37 країн

«Ажіотаж у залах UNITI expo 2024, яскрава атмосфера, створена учасниками з усіх куточків світу, задавав тон святкуванню пам’ятної десятої річниці заходу», – зазначив Ельмар Кюн, керуючий директор UNITI-Kraftstoff GmbH та організатор заходу.

Відвідувачі побачили останні інновації та скористалися можливостями спілкування в чотирьох тематичних зонах. Центральна експозиція заходу Future Mobility Lounge була присвячена інноваціям, новаторським рішенням та технологіям, альтернативному паливу, розширенню мобільності. Інші три зали були присвячені: технологіям, оплаті та логістиці; мийкам та догляду за авто; паливним компаніям та роздрібним торгівцям паливом; магазинам та зручностям

Єдиним українським представником на UNITI expo була компанія Technotrade LLC, яка на своєму стенді презентувала гнучкі сучасні рішення для управління комплексом АЗС, які упорядковані у додатку PTS-PAY. Інноваційний комплекс PTS-PAY підтримує кілька режимів роботи, які обирає і змінює користувач у будь-який час.

«Ми дуже потужньо представлені на Близькому Сході (Саудівська Аравія), де у нас є партнери і дистриб'ютори, та ми успішно просуваємо систему автоматизації, інтегровану з місцевою податковою та Міністерством Енергетики. Європейський ринок також нам цікавий, але поки що не є пріоритетним у порівнянні з ринком США, Центральної та Південної Америки (Мексика, Перу), Азії (Індонезія, Філіппіни). Разом. з тим, ми співпрацюємо з іспанською компанією AVALON, що також була учасником на UNITI EXPO, а також вже маємо досвід співробітництва з їх мексиканським офісом» - повідомив генеральний директор та засновник Technotrade LLC Віктор Васильєв під час презентації програмних рішень компанії.

Фото: Генеральний директор Technotrade LLC Віктор Васільєв (по центру) та Saleh Bawazir (ліворуч) - партнер і директор Technotrade Saudi Arabia. Разом приймали участь як спонсори REFUL FORUM MENA в UAE.

В павільйонах виставки, які були присвячені роздрібному продажу нафтопродуктів, паливним компаніям, сервісам та автомийкам НафтоРинок, що був медіа-партнером заходу, зустрілися з представниками вітчизняних компаній Ювента-К, GazES, Логінтех, а також представниками мереж АЗС BVS та UPG.

Фото Стенд компанії DOVER, представником в Україні є компанія Ювента-К.

Повний огляд подій, тенденцій, інновацій, а також коментарів компаній-учасників та партнерів буде опубліковано в розділі «Статті».

За інформацією організаторів, наступна виставка UNITI expo буде проведена 19-21 травня 2026 року

Джерело: НафтоРинок