ТОВ «ТД «Газтрім» та ТОВ «Глуско Рітейл» погодили арбітражне застереження. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ТОВ «ТД «Газтрім» (власник та директор – Юлія Колесник) у березні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «Глуско Рітейл» (власник – Нісан Моісеєв; директор – Людмила Кіндер) про стягнення 578,2 тис. грн. 

З матеріалів справи слідує, що заявлені позивачем вимоги фактично стосуються виконання відповідачем договору про поставки скрапленого газу. Умовами договору передбачено, що у разі недосягнення згоди між сторонами спір вирішується у арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України. Оскільки договором поставки скрапленого газу передбачене арбітражне застереження, доказів визнання його недійсним, втрату ним чинності або неможливості виконання суду не надано, то суд дійшов висновку про залишення позову без розгляду. 

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 15.04.2024 позов ТОВ «ТД «Газтрім» залишено без розгляду.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.