Tamoil Netherlands запустила вже четверту мультиенергетичну заправну станцію під вивіскою T-Energy. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Станція знаходиться у Зеттені в Нідерландах. Окрім традиційних видів пального, АЗС пропонує екологічно чисте паливо Neste MY Renewable Diesel. Це ДП, виготовлене з рослинної олії (HVO100) і скорочує викиди CO2e на 90% порівняно з традиційним дизелем. Водночас воно підходить для всіх типів дизельних двигунів. 

Незабаром на АЗС запрацює станція зарядки для електромобілів T-Electric.

Також на АЗС працює велика крамниця з супутніми товарами та першою у Нідерландах кав’ярнею Flocafe. Tamoil Netherlands домовилася про співпрацю з Flocafe як франчайзі на голландському ринку. У Flocafe використовуються різні сорти кави для приготування кави за стандартами WBC (World Barista Championship). Також кав'ярня пропонує асортимент свіжих сендвічів. Flocafe управляє більш ніж 60 магазинами в Греції та в інших країнах Європи.

Окрім того, на станції є пральня та автомийня.

Заправна станція T-Energy у Зеттені — четверта під брендом T-Energy. Раніше Tamoil Netherlands відкрила заправки під вивіскою T-Energy в Ньойвегейні, Ейндховені та Меппелі.