11 серпня, 2023, 15:40

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Житомирської області з двома позовами в інтересах відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Ковельського району, аби стягнути майже 200 тис. грн із недобросовісного суб'єкта господарювання. Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.   

Прокурори з'ясували, що відділ селищної ради у 2021 та 2022 році за результатами тендерів укладав із постачальником пального договори про надання послуг. До одного із цих договорів згодом сторони в порушення законодавства уклали низку додаткових угод, згідно з якими  вартість пального збільшувалась за відсутності для того підстав.

У підсумку замовник сплатив на 117 тисяч гривень більше, а пального отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівель.

Взяті ж на себе зобов'язання за другим договором про поставку пального на суму 81 тисячу гривень суб'єкт господарювання взагалі не виконав, а надані ним талони на пальне виявилися недійсними.

При цьому постачальник не відповідав на листи селищної ради з вимогами розблокувати талони чи розірвати договір та повернути кошти, кажуть в прокуратурі.

У суді прокурори домагатимуться стягнення з постачальника коштів, надміру сплачених йому із бюджету, а також сплачених за не надані послуги.