ПП «Адванс Лтд» не скасувало в апеляційному порядку 960 тис. грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

Працівниками ГУ ДПС у Сумській області проведено перевірку АГЗС (Сумська обл., Конотопський р-н (Кролевецький р-н), м. Кролевець), де здійснює свою діяльність ПП «Адванс Лтд» (власник та директор – Дмитро Дубина). За результатами перевірки зафіксовано факти створення та роздрукування касових чеків, що не відповідають встановленим вимогам щодо форми та змісту розрахункових документів та як наслідок невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідних розрахункових документів. На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР про застосування до Підприємства 960 тис. грн штрафних санкцій.

Не погодившись із зазначеним, ПП «Адванс Лтд» звернулось до суду з позовом скасування вказаних ППР. Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 22.11.2023 позов задоволено: визнано протиправними та скасовано спірні ППР. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ДПС стягнуто судовий збір у розмірі 14,4 тис. грн.

ГУ ДПС у Сумській області, не погодившись з рішенням суду першої інстанції, подало апеляційну скаргу, в якій просило суд його скасувати та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позову ПП «Адванс ЛТД» в повному обсязі. Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 22.04.2024 апеляційну скаргу ГУ ДПС у Сумській області залишено без задоволення, рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.

 

Схожі новини