Суд ліквідував ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», йдеться в реєстрі судових рішень України.  

ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» (власник – ТОВ «ДУКАТ»; директор – Віталій Олексюк) у травні 2022 року звернулось до Господарського суду Львівської області з заявою про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» (власники –  ВКФ «ВІТА-АВТО» у формі ТОВ та ТОВ «ДУКАТ»; директор – Юлія Люта). 

Ухвалою суду від 16.05.2022 прийнято до розгляду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ». Ухвалою суду від 01.06.2022 відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», визнано вимоги кредитора ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» в сумі 2,1 млн грн, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», введено процедуру розпорядження майном ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», призначено розпорядника майна боржника, оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ». 

Антимонопольним комітетом України у серпні цього року до Господарського суду Львівської області подано заяву з грошовими вимогами до ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» в сумі 8,5 млн грн. Ухвалою Господарського суду Львівської області від 11.09.2023 визнано грошові вимоги Антимонопольного комітету України в сумі 8,5 млн грн, які підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», з яких: 125,4 тис. грн вимоги четвертої черги, 8,4 млн грн вимоги шостої черги, 5,4 тис. грн вимоги першої черги. 

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 06.10.2023 ліквідовано ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ»; визнано погашеними вимоги кредитора –  ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», не задоволені за недостатністю майна; припинено повноваження ліквідатора арбітражного керуючого; задоволено клопотання арбітражного керуючого про стягнення коштів в якості основної грошової винагороди; закрито провадження у справі про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ»; зобов’язано державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» та внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення та запис щодо закриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ».

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.