Станції швидкої зарядки електромобілів Gridserve посіли два перші місця в рейтингу найпопулярніших точок електрозаправки у Великобританії, повідомляє Forecourt Trader з посиланням на дані Zap-Map. Причому до першої п’ятірки електрозаправок за завантаженням увійшло три станції Gridserve. 

Рейтинг Zap-Map складений за підсумками ІІ кварталу 2022 року та охоплює близько 70% громадських зарядних станцій для електромобілів Великобританії, за винятком Tesla Superchargers. Було проаналізовано дані понад 1,6 млн сеансів зарядки, відстежених Zap-Map протягом другого кварталу.

Електричні хаби Moto Rugby та Moto Exeter під брендом Gridserve очолили список найпопулярніших, за ними йде зарядна станція незалежного оператора АЗС MFG у Південному Лондоні, а потім електрозарядка BP Pulse у Хаммерсміті. На останньому місці в першій п’ятірці ще один об’єкт Griderve - станція у Брейнтрі, яку була першою точкою, відкритою цією компанією.

В Zap-Map зазначили, що на дорогах Британії вже понад 500 тис. чистих електромобілів, і їхні власники найбільше користуються шкидкісними електрозаправками. Згідно зі статистикою Zap-Map, на кінець липня 2022 року у Великій Британії було понад 20,3 тис. громадських пунктів зарядки з майже 33,3 тис. зарядних пристроїв.