Три компанії, що базуються в Об'єднаних Арабських Еміратах, занесено до SDN List, оскільки їхні судна перевозили російську нафту в порушення встановленого країнами G7 обмеження, йдеться в повідомленні Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC).

Танкери транспортували нафти з РФ, продану за ціною, яка перевищувала $60/бар. 

Зокрема, йдеться про компанію Kazan Shipping Incorporated та її судно Kazan, компанію Progress Shipping Company Ltd та її судно Ligovsky Prospect та компанію Gallion Navigation Incorporated та її судно NS Century.

Зазначається, що під час перевезення російської нафти всі перераховані фірми вдавалися до послуг західних компаній.

Майно юросіб, які підпали під американські санкції, визнано замороженим. Також блокуються будь-які структури, які на 50% або більше належать цим юрособам.

Раніше OFAC запровадило санкції проти Ice Pearl Navigation Corp. (Туреччина) і Lumber Marine SA (ОАЕ), чиї судна YasaGolden Bosphorus і Lumber Marine SA викрили на перевезенні російської нафти вище price cap.

Нагадаємо, раніще повідомлялося, що США розслідують справи щодо 30 операторів суден за підозрою в порушенні нафтових санкцій проти Росії. Йдеться загалом про приблизно 100 танкерів. 

Схожі новини